Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Radom, ul. Żeromskiego 92/3A - WGN

13 ofert

Działka budowlana na sprzedaż Radom, Malenice
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radom
Metraż: 701m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG158-471
Cena 149 000 zł
cena / m² 213 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Rajec Poduchowny, Centrum
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Rajec Poduchowny
Metraż: 8985m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG158-722
Cena 1 300 000 zł
cena / m² 145 zł

Oferta tylko u nas

Grunt rolny na sprzedaż Urbanów
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Urbanów
Metraż: 9000m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG158-744
Cena 90 000 zł
cena / m² 10 zł

Oferta tylko u nas

Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Krajów
Metraż: 13630m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG158-756
Cena 110 000 zł
cena / m² 8 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w bloku Radom, zamłynie
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radom
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM158-771
Cena 1 300 zł
cena / m² 34 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Lokal usługowy na sprzedaż Radom, południe
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radom
Liczba pokoi: 2
Metraż: 78m²

Oferta na wyłączność

Oferta SL158-773
Cena 540 000 zł
cena / m² 6 923 zł

Oferta tylko u nas

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Radom, Janiszpol
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radom
Metraż: 2460m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG158-775
Cena 300 000 zł
cena / m² 122 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w bloku Radom, ustronie
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radom
Piętro: 5
Liczba pokoi: 3
Metraż: 53.2m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM158-790
Cena 1 700 zł
cena / m² 32 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka rekreacyjna na sprzedaż Mieruniszki
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Mieruniszki
Metraż: 4000m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG158-797
Cena 100 000 zł
cena / m² 25 zł

Oferta tylko u nas

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Klwatka Szlachecka
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Klwatka Szlachecka
Metraż: 3372m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG158-803
Cena 465 000 zł
cena / m² 138 zł

Oferta tylko u nas

13700m², Chotcza Dolna

Grunt rolny na sprzedaż Chotcza Dolna

Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chotcza Dolna
Metraż: 13700m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG158-804
Cena 185 000 zł
cena / m² 14 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w bloku Radom, południe
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radom
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 51m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM158-805
Cena 2 500 zł
cena / m² 49 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Rajec Poduchowny, centrum
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Rajec Poduchowny
Liczba pokoi: 3
Metraż: 98m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD158-807
Cena 650 000 zł
cena / m² 6 633 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies